Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Milenyum AVM Alışverişte Sınırları Zorluyor

Milenyum AVM Alışverişte Sınırları Zorluyor

haber haber -
78 0

Milenyum AVM Alışverişte Sınırları Zorluyor

Teknoloji ürünleri alışverişinde Türkiye artan fiyatlara rağmen gün geçtikçe daha da başarılı seviyelere ulaşıyor. Bu konuda hem tüketicilerin ihtiyacı hem de kaliteli ürün satışı gerçekleştiren marka sayısının fazlalığı dikkat çekiyor. Milenyum AVM de sektörün genç ve dinamik markalarından bir tanesi olarak 2022 yılı satışlarında rüştünü ispat etmeyi başarıyor. Kuruluş felsefesinde bulunan sürekli daha iyiye ulaşma konusunda üzerine düşeni yapan firma 2023 hedeflerini Teknosa, Vatan ve Mediamarkt gibi rakiplerle yarışacak bir güce ulaşmak olarak belirliyor.

Türkiye’nin Güçlü Markaları Arasında Olma İddiamız Var!

Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren teknoloji mağazalarının yanı sıra küçük ama güven vermeyen pek çok mağaza da mevcut. Milenyum AVM bu iki seçenek arasında bir üçüncü çözüm olarak klasikleşmiş markalara rakip olacak bir güce ulaşmayı hedefliyor. Bunu yaparken de kurucularının idealleri doğrultusunda hareket etmeyi ihmal etmiyor.

Milenyum AVM şirket CEO’su Elvan Çelikkol gerçekleştirdikleri çalışmalar ve 2023’te sektörde bulunmak istedikleri nokta konusunda şunları vurguluyor.

‘Teknoloji ürünlerine talebin artması oldukça memnun edici. Ancak tekelleşmiş rakiplerimizin bulunması sektör paydaşlarının büyük bir kısmının moralini ve motivasyonunu düşürüyor. Bu konuda bizim çok daha iddialı ve dinamik bir yapıya sahip olmamız motivasyonumuzun daima yüksek olmasına olanak tanıyor. Neden mi? Çünkü hem teknolojik anlamda hem de maddi kaynak anlamında güçlüyüz. Bu gücü daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata satarak markalaşma sürecini hızlı bir şekilde tamamlama noktasında kullanmayı amaçlıyoruz. Böylelikle profesyonel bir bakış açısına sahip büyüme odaklı bir marka olduğumuzu ispat ediyoruz.

Milenyum AVM, sektörde güçlenecek bir marka olduğunu kanıtlarken şu ana kadar gerçekleşen satışların sağladığı memnuniyeti de açıkça vurguluyor.

‘2022 yılının ilk 3 çeyreğinde gerçekleştirdiğimiz satışlar bizi gerçek anlamda mutlu etti. 2022 yılını kapatırken Türkiye’de adı duyulmuş bir markaya dönüşeceğimizi düşünüyoruz. 2023 yılında ise sektörün en güçlü markalarından bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz.’

Kaynak:https://milenyumavm.com/

İlgili Yazılar