Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. YENİ ÇIKAN ESRARENGİZ BİR ROMAN ÖNERİSİ/TÜRKÇE-POLİSİYE

YENİ ÇIKAN ESRARENGİZ BİR ROMAN ÖNERİSİ/TÜRKÇE-POLİSİYE

haber haber -
8 0

YENİ ÇIKAN ESRARENGİZ BİR ROMAN ÖNERİSİ/TÜRKÇE-POLİSİYE

THE SECRET OF CONSTANTİNAPOLİS, SIR İSTANBUL

Yazar: Mustafa Yurttutar

Baskı Tarihi ve Sayfa Sayısı: 2023, 500 sayfa.

Bir akademisyen tarafından üzerinde 13 yıl çalışılarak hazırlanmış olan The Secret of Constantinapolis Sır İstanbul adlı roman 2023 yılında okuyucusu ile buluşmuştur. Ancak kendisi gibi satışı ve piyasada bulunuşu da bir sır gibi saklanan romana erişim sınırlı ve sadece belirli internet satış sitelerinden yapılmaktadır.

Roman günümüzde işlenen bir takım cinayetler ağı ile bizi tarihin derinliklerinde seyahat ettirirken İstanbul mekân olmakla kalmamış devir ve dönemleri birbirine bağlayan kareler halinde izlerken adeta gözlerimiz önünde akıp giden film sahnelerinin canlı ve gerçek kesitlerini sunmaktadır.

Roma İmparatorluğu toprakları içinde yer alan eski ve yeni başkent Constantinapolis’İ merkeze alan eser devirler içerisinde şehrin kuruluşundan Osmanlı İmparatorluğu’nun en eski dönemlerine Kanuni Sultan Süleyman devrine dikey bir helezon yahut ışık huzmesi ile bağlanmış gibi günümüz coğrafyasının İstanbul’unda, caddelerinde, sokaklarında, mabet ve dehlizlerinde mekân ve zaman ötesi ancak bir gerçeklikle akıp gitmektedir.

Kitabın tüm gizemi karekodla bağlanılan bir web sitesinde gizlenmiş olsa bile aslen tamamına nüfuz eden bütüncül bir yapıda yatmaktadır.

Kitaptaki içeriklere @t.s.constantinapolis adlı instagram hesabından ulaşabileceğiniz gibi, kitabı www.bookstroom.com adlı resmi satış sitesinden satın da alabilirsiniz. Ayrıca yazarın diğer çalışmaları ve biyografisi hakkında bilgi edinmek için www.mustafayurttutar.com adlı resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz. The Secret of Constantinapolis’le evrenin gezegenin ve tarihin, kısaca cosmosun tüm sırları içindeki en büyük ve en önemli sırra vakıf olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın! Ayrıca bu sır dünya nüfusunu derinden etkileyen ve etkileyecek olan gelişmelere de gebedir. The Secret Of Constantinapolis gerçekten hayret verici ve ilgi çeken bir kitap.

İlgili Yazılar