Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Ülkemizin Dört Bir Yanından Boğulma Haberleri

Ülkemizin Dört Bir Yanından Boğulma Haberleri

haber haber -
32 0

Şanlıurfa – Abdullah Buğday (11)

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Abdullah Buğday’ı (11) bulamayan ailesi, durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ekiplerince yapılan aramada, Buğday’ın kıyafeti sulama göleti yakınlarında bulundu. Çocuğun cansız bedeni, iş makineleriyle suyu boşaltılan gölette bulundu. Buğday’ın cesedi, otopsi için Siverek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Adıyaman – Mustafa Dağ (14)

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde Taşkuyu köyünde serinlemek için sulama kanalına giren Mustafa Dağ (14), bir süre sonra gözden kayboldu. Vatandaşlar tarafından sudan çıkarılan çocuk, sağlık ekiplerine teslim edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Dağ, ne yazık ki kurtarılamadı. Cenaze, otopsi yapılmak üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Çorum – Veyis Sarıerikli (20)

Çorum’un Boğazkale ilçesinde Evci köyü yakınlarındaki gölete gezmek için giden Veyis Sarıerikli (20), serinlemek için suya girdi. Arkadaşları tarafından sudan çıkarılan Sarıerikli’nin cansız bedeni, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Bursa – Halil el Hüseyin (13)

Bursa İznik’te piknik yapmak için gölete giren Halil el Hüseyin (13), bir anda ortadan kayboldu. Mudanya deniz polisi tarafından sudan çıkarılan çocuğun cansız bedeni, İznik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kocaeli – Muharrem Elitaş (24)

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde denize giren Muharrem Elitaş (24) için yapılan arama çalışmalarında, Sahil Güvenlik ekipleri Elitaş’ın cansız bedenine ulaştı. Cenaze, Kandıra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İstanbul – Kerem İmre ve Yusuf Jamalov

Şile Sofular Plajı’nda denize giren Kerem İmre ve Yusuf Jamalov boğularak hayatını kaybetti. Kurtarılan Kerem İmre’nin kardeşinin tedavisi devam ederken, Jamalov’un cansız bedeni sudan çıkarıldı. Jamalov’un babası, “Orası bir kumsal, kumu bile bataklık. Girenlerden günde 3-4 kişi vefat ediyor.” dedi.

Düzce – İbrahim K (16)

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde denizde kaybolan İbrahim K’nin (16) cansız bedenine ulaşıldı. Çalışmalar sonucunda İbrahim K’nin cansız bedeni, suya yaklaşık 100 metre uzaklıkta bulundu. Cenaze, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı.

İlgili Yazılar