Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Tyler Herro’dan Kariyeri İçin Büyük Başarı

Tyler Herro’dan Kariyeri İçin Büyük Başarı

haber haber -
67 0

Tyler Herro’dan Kariyeri İçin Büyük Başarı

NBA Liginde forma giyen ve genç yaşına rağmen oldukça etkili bir performans sergileyen Tyler Herro yılın en iyi 6. adamı seçilerek büyük bir başarı elde etti. Basketbol maçlarında yer aldığı sürece sayı, ribaunt ve asist ortalamalarında bu zamana kadar ki en iyi derecesini elde etti. 22 yaşında olan Tyler Herro sezon içinde 66 maçta yer almış ve 56 maçta ise sonradan oyuna dahil edilmiştir.

Genç Yaşa Rağmen İyi Performans

Miami Heat takımında top oynayan ve yer aldığı maçlardaki etkili çıkışıyla adından söz ettiren Tyler Herro NBA’de en iyi basketbolcuların yer aldığı sıralamada 6. olarak büyük bir başarı elde etti. 2021 ve 2022 sezonunda en iyi yedek oyuncu seçilen Tyler Herro takımının Doğu Konferansını birinci bitirmesinde de büyük bir katkı sağlamıştır. Spor alanında uzmanlaşmış yazarlar ve yayıncıların oylamalarıyla en iyi yedek basketbolcu seçilen Tyler Herro için bu unvan çok önemlidir. bonusdayı

Sıralamada Yer Alan Basketbolcular

NBA Dünya genelindeki en önemli basketbol ligi olma ünvanına sahiptir. NBA’in Miami Heat takımında forma giyen Tyler Heat 2021 ve 2022 sezonundaki performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Basketbol alanında önemli yere sahip yayıncılar ve yorumcuların yaptığı oylamada en iyi yedek seçilen Tyler Herro’nun yer aldığı sıranın devamı da oldukça ilginçtir. Kevin Love sıralamada 2. olurken; Cam Johnson ise 3. olarak yer aldı. 

Formun Üstü

Formun Altı

İlgili Yazılar