Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Müzik
  4. »
  5. ‘PSM Loves Summer’da dünyaca ünlü isimler konser verecek

‘PSM Loves Summer’da dünyaca ünlü isimler konser verecek

haber haber -
47 0

Zorlu Performans Sanatları Merkezi tarafından düzenlenen ‘PSM Loves Summer’ serisi kapsamında dünyaca ünlü isimler sahnede yer alacak.

Zorlu PSM’den yapılan açıklamaya göre, program kapsamında dünya rock müzik sahnesinin beğenilen gruplarından Arctic Monkeys, Placebo’nun yanı sıra Shame ve Black Midi, Warpaint, Roosevelt, ALT-J, DIIV, Vendredi Sur Mer, Chet Faker, Half Moon Run ve Agnes Obel müzikseverlerle buluşacak.

PSM Loves Summer’ın açılış konserini 31 Mayıs’ta İngiliz post-punk grubu Shame ile müziklerinde deneysel rock, math rock, noise rock ve post-punk ögelerinden ilham alan Black Midi verecek.

Dört kadın müzisyenin yer aldığı Los Angeles’lı indie rock grubu Warpaint 1 Haziran, indie rock ile elektronik müzik ve synth-popu harmanlayan Roosevelt 9 Haziran, indie rock, indie pop, art rock ve folktronica türlerinin dünya çapında sevilen grubu ALT-J 15 Haziran, temelleri 2011’de Brooklyn’de atılan ve Zachary Cole Smith’in solo kayıt projesi olarak başlayan ABD’li rock müzik grubu DIIV 16 Haziran’da dinleyicilerle bir araya gelecek.

İngiliz müziğinin önemli isimlerinden Placebo, yeni albümünün turnesi kapsamında 18 Temmuz, Alex Turner, Jamie Cook, Matt Helders ve Nick O’Mally dörtlüsünden oluşan Arctic Monkeys de 9 ve 10 Ağustos’ta Zorlu PSM’de dinleyicilerle buluşacak.

İlgili Yazılar