Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Hazır Makale Satın Alın | Makaleyaz.NET

Hazır Makale Satın Alın | Makaleyaz.NET

haber haber -
155 0

Hazır Makale Satın Alın | Makaleyaz.NET

Web sitenizin daha çok ziyaretçi çekmesi, ziyaretçilerin daha uzun süre sitede zaman geçirmesi hem SEO açısından hem de farklı yollardan kazanç sağlaması her web sitesi sahibinin öncelikli amaçlarından biri. Fakat web sitelerini güncel tutmak ve ilgi görecek konular seçmek her zaman sorun olmuştur. Bunun için zaman ve emek harcamak web sitesi sahipleri için çoğu zaman yorucu olabiliyor.

Hazır makale olarak bilinen yayına hazır içerikler bu konuda çözüm arayan web sitesi sahipleri için tam da aradıkları çözüm!

50 üzerinde Türkçe kategori, İngilizce başta olmak üzere en çok tercih edilen yabancı dillerde hazır makaleler 5 senedir olduğu gibi Makaleyaz.NET sitesinde sizler için bekliyor. 1400+ serbest zamanlı yazar tarafından oluşturulmuş yüzlerce seo uyumlu makale ilgili kategorilerde detaylarını bulabileceğiniz şekilde satın almaya hazır.

Makale Siparişi Verin

İçerik ihtiyaçlarınız için bir diğer alternatifte makale siparişi özelliğidir. Kayıt sonrası hesabınıza yükleyeceğiniz kredi ile makale siparişi oluşturma hakkını elde eder ve sipariş formunu doldurarak kısa sürede siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinize gelecek tekliflerde size sistem tarafından oto bildirimler anında yapılır. Gelen teklif içinden size en uygununu seçin ve hemen işi verin! Teslimatta yine size yapılacak oto bildirim ile teslim edilen içerikleri hemen indirebilirsiniz. İçerik satın almak veya özel durumlar için içerik siparişi vermek web sitesi sahipleri açısından Makaleyaz.NET ile kolay, pratik ve hızlı!

Hazır Makale Satın Almak ve Makale Siparişi Vermek Size Ne Kazandırır?

Web sitelerinize ziyaretçi çekerek hem reklam gelirlerini hem de sponsor gelirlerinizi arttırmak her web sitesi sahibi için elbette öncelikli amaç.

– Web sitenizdeki kaliteli içerikler sayesinde daha çok ziyaretçi çekersiniz.
– Ziyaretçilerinizin sitede kalma sürelerini arttırarak reklam gelirlerinizi de doğru oranda arttırmış olursunuz.
– Anahtar kelimelerinizde ister sektörel siteniz olsun ister blog siteniz Google ve diğer arama motorlarında aralarda daha üst sıralarda yer alırsınız.
– İlgi gören kaliteli içerikler sayesinde, sıralamada yükselerek sponsor tekliflerinizi daha da arttırabilirsiniz.
– DA-PA otoritelerinizi arttırarak sizlerde sitenizde ücretli reklam çalışmaları için yeni iş ortakları elde edebilirsiniz.
– Farklı kategorilerde kaliteli ve seo uyumlu makale bulma şansınız artar. Bu sayede, kategorilerinizdeki içerikleri arttırarak çeşitli hedef kitleleri de sitenize çekme olanağı elde edersiniz.


Makaleyaz.NET ‘in Ayrıcalıklı Özellikleri Nedir, Neden Tercih Etmelisiniz?

Sadece içerik alanında serbest zamanlı yazarları ve içerik ihtiyacı olan web sitesi sahipleri, şirketler, ajanslar ve web tasarım şirketlerini buluşturan Makaleyaz.NET, kaliteli ve seo uyumlu içerikler için sıkı kontroller ve kurallarla benzer platformlarda arasında fark yaratmaktadır.

– Her içerik, öncelikle 3 farklı özgünlük testi servisinden geçirilerek test edilir.
– Her içerik, tek tek manuel kontrol edilir ve yapı kurallarına uygunluğu test edilir.
– Sipariş sisteminde, işi verdiğiniz yazarın içeriğini siz kontrol eder ve onay / anlaşmazlık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
– Platform içerisinde yapay zekâ (Aİ) içeriklerin satışı yasak olduğu gibi spin, translate, re-write gibi siteniz için sonradan sorun yaratacak içeriklerinde kontrolleri sağlayarak işlemler uygulanır.
– Özgünlük sorunu olan içeriklerde ( hazır makaleler için geçerlidir. ) kredi iade işlemi uygulanır.
– Canlı destek veya hızlı destek alanlarından yaşadığınız sorunlar ve sorularınız için kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Hazır makale satışı platformları arasında fark yaratmaya, daima kullanıcılarının yanında olan Makaleyaz.NET için farkına varacağınız daha birçok ayrıcalığı hemen üye olarak yaşayabilirsiniz.İlgili Yazılar