Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Galatasaray’da Okan Buruk’tan öğrencilerine mesaj var!

Galatasaray’da Okan Buruk’tan öğrencilerine mesaj var!

haber haber -
7 0

Galatasaray’da Okan Buruk’tan öğrencilerine mesaj var!

Sarı-Kırmızılılar, Süper Lig’de liderliğe yükselirken, yeni teknik direktör Okan Buruk, futbolcularla özel toplantı gerçekleştirdi. Galatasaray’ın teknik patronu önemli mesajlar verirken, ara transfer döneminde takıma katılan Nicolo Zaniolo ise İtalyanları şaşırtmıştı.

İtalya’daki Roma’daki sorunlar nedeniyle ayrılan İtalyan yıldız, Sarı-Kırmızılı kariyerine müthiş bir başlangıç yaptı. Yapılan İki hazırlık maçı sonrası oyuna dahil olan genç yetenekli futbolcu, çok kısa sürede takımına katkı sağladı. Önce Alanyaspor maçının son dakikalarında oyuna giren 23 yaşındaki genç yetenek, uzatma dakikalarında takımının akılda kalan son golünü filelere yolladı. Bir önceki gün de rakipleri İstanbulspor mücadelesinin ikinci yarısında oyuna giren yetenekli Zaniolo, 1 asist ve 1 gol ile maçı tamamladı.

Maç süresi boyunca 55 dakika şov yapan Zaniolo, 2 gol ve 1 asist ile kalitesini gösterdi. Genç yıldızın performansı İtalyan basınında da yer aldı. Ülkenin önde gelen gazetelerinden Corriere dello Sport, Zaniolo’nun artık üzgün olmadığını ve taraftarıyla müthiş bir uyum içinde olduğunu belirtti. Zaniolo için, “İçinde bir coşku vardı. rulet siteleri

İlgili Yazılar