Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Elon Musk’ın Sosyal Medya Platformu X’de Beğenmeme Butonu Geliyor!

Elon Musk’ın Sosyal Medya Platformu X’de Beğenmeme Butonu Geliyor!

haber haber -
14 0

Değişim Rüzgarları X Platformunda Esti

Elon Musk’ın sosyal medya platformu X’i satın almasının ardından, platformda büyük değişiklikler yaşanmaya başladı. Şimdi ise platformda yeni bir büyük dönüşümün kapıda olduğu konuşuluyor.

Beğenmeme Butonu Test Ediliyor

X Daily News’e göre platform, şu anda bir beğenmeme butonunu test ediyor. Sızıntılara göre bu buton, beğen butonundaki kalp şeklindeki tepki butonuna benzer olacak; ancak aşağı doğru bir ok işareti içerecek.

Kullanıcılar Endişeli

Beğenmeme butonunun X’e gelme olasılığı, kullanıcıların çoğunluğunun bu fikre karşı olduğunu ortaya koydu. Bazıları uygulamanın “çok zehirli” hale geleceğini düşünürken, diğerleri beğenmeme düğmesinin bilgilerin filtrelenme şeklini nasıl etkileyebileceği konusunda endişeli.

Sosyal Medya Platformlarında Beğenmeme Düğmeleri

Sosyal medya platformlarındaki beğenmeme düğmeleri uzun zamandır çevrimiçi kullanıcılar arasında tartışma konusu olmuştur. Örneğin, YouTube hala beğenmeme düğmesine izin verse de, her videonun toplam beğenmeme sayısını gizli tutmaktadır.

Eğer X yeni bir beğenmeme butonu tanıtırsa, bu butonun geri bildirimleri nasıl yansıtacağı ise belirsizliğini korumaktadır.

İlgili Yazılar