Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kültür-Sanat
  4. »
  5. Binomo ve rap yıldızı Meg Online’dan yatırımcılara özel çalma listesi!

Binomo ve rap yıldızı Meg Online’dan yatırımcılara özel çalma listesi!

haber haber -
97 0

Binomo ve rap yıldızı Meg Online’dan yatırımcılara özel çalma listesi!

Sanatçılar dijitalleşmenin yaygınlaşmasıyla birlikte eserlerini birçok kanaldan daha geniş kitlelere sunmaya devam ediyor. Farklı topluluklardan birçok kişinin buluşma noktası ilgi alanlarına göre çeşitlilik gösterirken, Spotify online ticaret yatırımcılarının da ilk adresi oluyor. Popüler online müzik platformu ile işbirliği yapan online ticaret platformu Binomo, rapin parlayan yıldızı Meg Online’ın kullanıcılarına özel çalma listesini 7 Temmuz’da erişime açtı.

Resim, heykel, müzik gibi çeşitli alanlarda eser üreten sanatçılar, üretimlerini dijital platformlar aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor. Son olarak online ticaret platformu Binomo, hit parçalarıyla rap müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan Meg Online (Mehmet Emin Güleken) ve müzik dünyasının dijital ayağı olan Spotify ile işbirliği yaparak yatırım dünyasına ritim kazandırıyor. Geçtiğimiz aylarda da pop müzikteki hit şarkılarıyla tanınan Can Bonomo ile ortak projeye imza atan online platformun, şimdiki adımında ise rap müziğin parlayan yıldızlarından Meg Online yer alıyor. Binomo, Meg Online’ın yatırımcılara özel hazırlayacağı çalma listesini 7 Temmuz’da Spotify’da yayımlamasının ardından sosyal medyada da paylaşacaklarını duyurdu. Çalma listesinde dinleyicilere farklı türde birçok şarkı sunan Binomo, online ticaret yaparak ek gelir elde eden kişilerin müzikle birlikte rasyonel kararlar almalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Rap şarkıcı yatırımcılara özel çalma listesi hazırlıyor

Müziğin, karar verme yetisinde iyileştirici etkisini pratiğe dökmeyi amaçlayan ve 130’u aşkın ülkede faaliyet gösteren Binomo, online ticaret dünyasına hareket katıyor. Konuya dair yaptıkları açıklamada 320 bin takipçili rap sanatçısı Meg Online’ın Spotify’da hazırladığı çalma listesinde birçok türden parçanın bulunduğunu aktaran online ticaret platformu, dinleyicilerin farklı ruh hallerine göre şarkı seçmesine olanak tanıyarak online ticareti eğlenceli bir deneyime dönüştürdüklerini aktardı. Açıklamada, çalma listesinin 7 Temmuz’da Spotify’da erişime açılmasının ardından sosyal medya hesaplarından da paylaşılacağı belirtildi.

Finans dünyasına etkinliklerle hareket katıyor

Projeye dair düşüncelerini paylaşan Meg Online, “”Bana göre müzik ruhun gıdasıdır , hatta bana göre müziksiz hayat olmamalı illaki iyi veya kötü durumlarda seni anlatan şarkılar ile denk geliyorsun. Müzik Olmazsa olmaz!” dedi.

Online ticaret platformu Binomo yarışma, turnuva gibi aktivitelerde globaldeki üyelerini bir araya getirirken, amatör yatırımcılara da finansal okuryazarlık kazanmaları için  öğretici podcast ve video serileriyle destek oluyor. Binomo, adayların demo hesap aracılığıyla da düşük başlangıç depozitosu şartıyla işlem yaparak pratik kazanmalarına kapı aralıyor.

Yeni başlayanlar deneyim kazanıyor

Online ticaret platformu Binomo’nun düzenlediği turnuvalara katılan yarışmacılar, finans dünyasına dair tahmin ve analiz yeteneklerini geliştirirken, birbirinden farklı varlıklarla işlem yaparak ek gelir elde etme şansı yakalıyor. Platform üyeleri bu sayede daha büyük bütçeler kullanarak deneyim alanlarını genişletmeden önce, farklı değer aralıklarına sahip varlıklarla işlem yapmayı öğreniyor. Adaylara doğru varlıklara nasıl yatırım yapılabileceğini öğrenmeleri için finansal okuryazarlık kazanmaları tavsiyesini veren Binomo ise yatırım yapmanın her zaman risk barındırdığını da hatırlıyor.

Bilgi İçin: Tülay Genç | [email protected] | +90 (212) 635 70 68

İlgili Yazılar