Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sanat point – Sanatpoint.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Beva’nın klibi Hamilton ve Toronto’da çekildi!

Beva’nın klibi Hamilton ve Toronto’da çekildi!

haber haber -
47 0

İSTANBUL (İGFA) – Başarılı genç Sanatçılardan Beva’nın klibi Buğrahan Ünsal yönetmenliğinde Kanada Ontario eyaleti Hamilton da ve Toronto da çeklidi.Listelerde üst sıralarda yer edinmesi beklenen şarkının Aranjörü Alihan İnanlı,  Mix’i Bahadır Sağbaş, Masteringi Emre Kıral, Gitarda Caner Güneysu gibi işlerinde usta isimlerin imzası var. 

Beva gazeteciler ile yaptığı sohbette ” Şarkı yazmaya çok küçük yaşlarda başladım… Eski günlüklerimde o çocuk el yazımla yazdığım şarkılarımı hâlâ saklarım ve hayat şartları beni hayallerimden uzağa savurmuş olsa da, çok farklı alanlarda zorlu mücadeleler verirken bile asla hayallerimden vazgeçmedim. Tıpkı şarkıda da söylediğim gibi “Usul usul, adım adım yürüyorum hayata.”  ve  “Takmam artık, bilirim her şey zamanla.” Bu sözler edindiğim en büyük tecrübelerden biri ile ilgili , herşey zamanını bekler ve gerçekten istediğiniz bir şey illaki bir gün sizin olacaktır. Tek yapmanız gereken o yönde çabalamaktan vazgeçmemek ve sabırlı olmak. Hayatım boyunca utangaç biriydim ve başka insanların yanında şarkı bile söyleyemezdim hep arka planda kalmak ister sesimi çıkartmaktan çekinirdim.

Hayatta sınandıkça artık “Ben Buyum” demekten ve sesimi gür bir şekilde çıkartmaktan korkmuyorum. Şimdi dünyanın bir ucunda, Kanada’dan bu hayalim için ilk adımlarımı atıyorum. Çok değerli bir ekiple çalıştım. Aranjör ve prodüktörüm Alihan İnanlı, Mix Bahadır Sağbaş ve Mastering Emre Kıral, Gitarlar  Caner Güneysu ve klip Yönetmenim Buğrahan Ünsal ortaya muhteşem bir iş çıkarttılar ve projeme çok güveniyorum. İnsanların duygularına ortak olmaya ve kendi duygularımı tecrübelerimi paylaşmaya geliyorum. Artık ben de varım ve “Anlatacak daha çok şeyim var.” diyerek sözlerini bitirdi.

İlgili Yazılar